Space Attackers - Toistaa tämän Ilmainen Online Ammunta pelin joka on välilyönti pelin, toivotuilta tunkeilijoilta pelin, hauskaa peliä, pelin, peli Ammunta, shooter peli, android Ampuaja kaikki vapaa Fupa-pelejä pelit
   

Fun Space Attackers Free Game

"Space Attackers"
A Free Online Game


Space Attackers

Click To Play

Free Game Plays: 79280  Online Game Rating: Rate Space Attackers Star 1Rate Space Attackers Star 2Rate Space Attackers Star 3Rate Space Attackers Star 4Rate Space Attackers Star 5 Online Bookmark:


Space Attackers Online Information

Space Attackers Category: Online Shooting Games
Description: Tämä on remake klassinen tila hyökkääjiä peli. Tässä pelissä ohjaat avaruusalusta tuhota ryhmä space hyökkääjät. Hyökkääjät ampuu sinut takaisin palata ja lähestymistapa lähemmäs ja lähemmäs. Erityistä vihollisia, kerran tuhottu, he antavat sinulle erittäin mukavaa aseita. Tämä peli on online-tilassa.
Tags: , , , , , ,
Developer: Fupa
Instructions: Tarkista ohjeista, kuinka pelata pelin sisälläSpace Attackers.

Link Code: | Embed Code: | IFrame Code:
Tämä peli lisääminen web-sivulle!

Kopioi tämän koodin sivulle

Space Attackers Pelin kommentit

/tinyf/shedevil.png Fupacabbie-jan wrote at 3/14/2009 12:13:00 PM
"dont like using left hand for shooting, right for controls. sorry not ambidextrous !"
Sign up or Login to post a comment about Space Attackers!


Viime Online Scores
Dragon FupaWarman29027450
Dragon FupaWarman2903100
Beekeeper FupaOscar5031350
Beekeeper FupaOscar5027650
Beekeeper FupaOscar5023400
Beekeeper FupaOscar5010345
Beekeeper FupaOscar501950
Sargent Fupaamis12600
Sargent Fupaamis1010
Ninja Fupabigphil12319700
Ninja Fupabigphil1237800
Queen Fupaldarosav7800
Queen Fupaldarosav7700
Robin Hood Fupachloebryson27100
Robin Hood Fupachloebryson5880


Jos halunnut Space Attackers haluat ehkä myös tämä peli:



  


DMCA | Privacy | Sitemap
Copyright © 2008-2014 Fupa Games Inc. Trademarks & Copyrights belong to their respective owners.