Easter Eggs - Toistaa tämän Ilmainen Online palapelit pelin joka pääsiäinen on peli, munien pelin, toiminnon pelin, peli, android funja kaikki vapaa Fupa-pelejä pelit
   

Fun Easter Eggs Free Game

"Easter Eggs"
A Free Online Game


Easter Eggs

Click To Play

Free Game Plays: 480278  Online Game Rating: Rate Easter Eggs Star 1Rate Easter Eggs Star 2Rate Easter Eggs Star 3Rate Easter Eggs Star 4Rate Easter Eggs Star 5 Online Bookmark:


Easter Eggs Online Information

Easter Eggs Category: Online Puzzles Games
Description: Jos halunnut Gems Swap sinut varmasti tämän pääsiäisen rendition kyseisen pelin. Tämän pelin tarkoituksena on tuhota pääsiäisen munat mukaan tasata neljän neljä. Kun rivi muodostavat neljä näiden munien hävittäminen ja uuden munien muodostavat. Jos et voi enintään neljä lisäpisteitä rivit lomakkeen annetaan! Nyt mene humalan ja pitää hauskaa pelaaminen pääsiäisen munat!!! Tämä peli on online-tilassa.
Tags: , , , ,
Developer: Fupa
Instructions: Tarkista ohjeista, kuinka pelata pelin sisälläEaster Eggs.

Link Code: | Embed Code: | IFrame Code:
Tämä peli lisääminen web-sivulle!

Kopioi tämän koodin sivulle

Easter Eggs Pelin kommentit

/tinyf/queen.png FupaDawn901 wrote at 6/6/2010 11:03:00 AM
"I love easter eggs but after level 13 I find it hard to keep up as games get faster. "
/tinyf/knight.png Fupafigen wrote at 9/6/2009 4:42:00 PM
"I like this game :)"
/tinyf/shedevil.png Fupadmntedchik wrote at 4/9/2009 4:02:00 PM
"fun but a lil slo"
/tinyf/piratecaptain.png Fupamilali wrote at 4/3/2009 6:20:00 PM
"cute and fun"
/tinyf/RobinHood.png Fupania&nat wrote at 3/27/2009 7:06:00 PM
"REALLY FUN GAME"
/tinyf/RobinHood.png Fupania&nat wrote at 3/27/2009 7:06:00 PM
"I LOVE THIS GAME I'D LIKE TO RECOMEND THIS GAME TO ANYONE"
/tinyf/nurse.png Fupasmurfine37 wrote at 3/17/2009 11:59:00 AM
"hmmmm"
/tinyf/queen.png Fupasasser wrote at 2/7/2009 1:56:00 PM
"I like this game a lot! However, we need more time on the clock to play, it goes by too fast"
/tinyf/shedevil.png Fupaninzywinzy wrote at 1/23/2009 4:12:00 AM
"oh! i really really love this game!!! :)"
/tinyf/musician.png Fupacrazycanuk wrote at 1/18/2009 7:52:00 AM
"easter eggs is an amusing fun game..."
/tinyf/queen.png Fupaglennsange wrote at 1/3/2009 3:32:00 AM
"yes its a very addicitive game keeps you amused for ages"
/tinyf/shedevil.png Fupajaye_r wrote at 10/13/2008 4:00:00 PM
"i love this game it is relaxing and frustrating all at the same time. It is also highly addictive. Love it "
Sign up or Login to post a comment about Easter Eggs!


Viime Online Scores
Thug FupaDALTON12000
Robin Hood FupaAlka12330100
Indian Brave FupaPovi5000
Robin Hood FupaAlka12328600
Robin Hood FupaAlka12326400
Robin Hood FupaAlka12325400
Robin Hood FupaAlka12323500
Robin Hood FupaAlka12322400
Robin Hood FupaAlka12320250
Robin Hood FupaAlka12317300
Robin Hood FupaAlka12314900
Robin Hood FupaAlka12311150
Robin Hood FupaAlka1237250
Dragon Fupalunabe5100
Robin Hood Fupagsujatha20600


Jos halunnut Easter Eggs haluat ehkä myös tämä peli:



  


DMCA | Privacy | Sitemap
Copyright © 2008-2014 Fupa Games Inc. Trademarks & Copyrights belong to their respective owners.